MCR03EZPJ123
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR03EZPJ123
JLCPCB Part #
C510251
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS