RB168M-60TFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB168M-60TFTR
JLCPCB Part #
C308726
Package
SOD-123
Description
1 Independent 1.5uA@60V 1A 30A 60V 680mV@1A SOD-123 Schottky Diodes ROHS