MCR03EZPFX7321
MFR.Part #
MCR03EZPFX7321
JLCPCB Part #
C308304
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS