KTR18EZPF80R6
MFR.Part #
KTR18EZPF80R6
JLCPCB Part #
C3918815
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS