MCR03EZPFX5232
MFR.Part #
MCR03EZPFX5232
JLCPCB Part #
C308279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS