ESR10EZPJ1R8
MFR.Part #
ESR10EZPJ1R8
JLCPCB Part #
C6618178
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS