MCR01MRTF1912
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR01MRTF1912
JLCPCB Part #
C19463460
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS