RN73R1ETTP6730F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6730F50
JLCPCB Part #
C2501701
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 673Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS