SDR10EZPF3001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF3001
JLCPCB Part #
C7075365
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS