LTR50UZPFU10L0
MFR.Part #
LTR50UZPFU10L0
JLCPCB Part #
C5753445
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 10mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS