ESR10EZPF2050
MFR.Part #
ESR10EZPF2050
JLCPCB Part #
C2106950
Description
-55℃~+155℃ 150V 205Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS