KTR18EZPJ224
MFR.Part #
KTR18EZPJ224
JLCPCB Part #
C307948
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS