LTR50UZPF47R0
MFR.Part #
LTR50UZPF47R0
JLCPCB Part #
C2088487
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS