TRR18EZPJ150
MFR.Part #
TRR18EZPJ150
JLCPCB Part #
C7073977
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS