LTR18EZPF7680
MFR.Part #
LTR18EZPF7680
JLCPCB Part #
C2087682
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS