KTR18EZPJ333
MFR.Part #
KTR18EZPJ333
JLCPCB Part #
C4322661
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS