LTR18EZPFLR680
MFR.Part #
LTR18EZPFLR680
JLCPCB Part #
C5789105
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS