LTR10EZPJ4R7
MFR.Part #
LTR10EZPJ4R7
JLCPCB Part #
C2092602
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS