TNPW0805698KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805698KBYEA
JLCPCB Part #
C3999356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS