KTR25JZPJ753
MFR.Part #
KTR25JZPJ753
JLCPCB Part #
C4243245
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS