LTR100LJZPFSR091
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR091
JLCPCB Part #
C3997640
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 4W 91mΩ Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS