ESR18EZPF3093
MFR.Part #
ESR18EZPF3093
JLCPCB Part #
C2105347
Description
-55℃~+155℃ 200V 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS