LTR100JZPJ562
MFR.Part #
LTR100JZPJ562
JLCPCB Part #
C20108923
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS