LTR100JZPJ362
MFR.Part #
LTR100JZPJ362
JLCPCB Part #
C5665471
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS