3430A3F680KTE
MFR.Part #
3430A3F680KTE
JLCPCB Part #
C20439700
Description
-55℃~+155℃ 3W 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS