LTR100JZPJ434
MFR.Part #
LTR100JZPJ434
JLCPCB Part #
C20108917
Description
-55℃~+155℃ 3W 430kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS