ESR10EZPJ752
MFR.Part #
ESR10EZPJ752
JLCPCB Part #
C2085928
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS