LTR100JZPJ2R7
MFR.Part #
LTR100JZPJ2R7
JLCPCB Part #
C6291115
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS