LTR100JZPF3903
MFR.Part #
LTR100JZPF3903
JLCPCB Part #
C20108870
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS