KTR18EZPF1581
MFR.Part #
KTR18EZPF1581
JLCPCB Part #
C2110834
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS