LTR100JZPF15R0
MFR.Part #
LTR100JZPF15R0
JLCPCB Part #
C5753399
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS