MCR03EZPFX6802
MFR.Part #
MCR03EZPFX6802
JLCPCB Part #
C308298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS