ESR18EZPF2321
MFR.Part #
ESR18EZPF2321
JLCPCB Part #
C2104370
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS