SFR03EZPJ510
MFR.Part #
SFR03EZPJ510
JLCPCB Part #
C4051836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS