KTR25JZPJ185
MFR.Part #
KTR25JZPJ185
JLCPCB Part #
C4356062
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS