SG73S2ETTD473J
MFR.Part #
SG73S2ETTD473J
JLCPCB Part #
C3973198
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS