KTR25JZPF6802
MFR.Part #
KTR25JZPF6802
JLCPCB Part #
C4263921
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS