KTR18EZPF8252
MFR.Part #
KTR18EZPF8252
JLCPCB Part #
C2112702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS