KTR25JZPF2700
MFR.Part #
KTR25JZPF2700
JLCPCB Part #
C4026650
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS