RN73R2ETTD79R6A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD79R6A25
JLCPCB Part #
C4069587
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS