KTR18EZPF6341
MFR.Part #
KTR18EZPF6341
JLCPCB Part #
C4130196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS