TRR10EZPJ223
MFR.Part #
TRR10EZPJ223
JLCPCB Part #
C7365500
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS