SDR03EZPJ432
MFR.Part #
SDR03EZPJ432
JLCPCB Part #
C2091717
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS