KTR18EZPF5903
MFR.Part #
KTR18EZPF5903
JLCPCB Part #
C4033869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS