VS13VUA1LAMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS13VUA1LAMTFTR
JLCPCB Part #
C1975296
Package
SOD-128
Description
1 13V 15.9V 2.5uA 21.5V 28A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS