RN732BTTD1600A25
MFR.Part #
RN732BTTD1600A25
JLCPCB Part #
C4218752
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS