KTR18EZPF3480
MFR.Part #
KTR18EZPF3480
JLCPCB Part #
C2086123
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS