ESR18EZPJ430
MFR.Part #
ESR18EZPJ430
JLCPCB Part #
C2077629
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS