RB510VM-30TE-17
MFR.Part #
RB510VM-30TE-17
JLCPCB Part #
C5858044
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
100mA 300nA@10V 30V 460mV@10mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS