RK73G2BRTTD47R0F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD47R0F
JLCPCB Part #
C5851124
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS